wtorek, 5 lipca 2011

portfolio

zauważyłem niedawno, że w publikowanych tu przeze mnie postach brakuje konsekwencji i ładu. czasem nawet w jednym wpisie fotki wymieszane są od sasa do lasa. pomyślałem, że fajnie było by zebrać je jakoś do kupy, jakoś sensownie pogrupować. innymi słowy stworzyć swoje portfolio.
nie pierwszy raz się za to zabieram. długo miałem stronę na viewbooku która bardzo mi odpowiadała. ale darmowe konta się skończyły i jakoś żal mi było wydawać te kilkanaście dolarów za stronę.
próbowałem różne inne serwisy, ale jakoś żaden mnie nie przekonał, własnoręcznie wykonana strona także. w końcu poszedłem na łatwiznę i skorzystałem z możliwości blogspota.

dlatego drogi czytelniku pod obrazkiem tytułowym (to także nowość, a jakże!) znajdziesz nowe menu. na kilku podstronach zebrałem swoje ulubione foty w sensowne (mam nadzieję) grupy. a swoją drogą jestem trochę zaskoczony ile tych ulubionych fot się zebrało. pewnie dało by się to jeszcze jakoś dokładniej przebrać, ale na razie tak zostanie. 
miłego przeglądania :)
 
ps: w zestawie znalazł się też ten oto klasyk który chyba do tej pory na tym blogu nie zagościł.

5 komentarzy:

  1. obejrzałem wszystkie.
    bardzo dobre prace, winszuje:)

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja sobie zrobiłem portfolio ale szybko skasowałem. Na razie nie mam chyba ochoty rozdwajać się na dwa fotoblogi. Może własna strona? Czas pokaże.

    OdpowiedzUsuń